هفته یک جلسه جبران برای پر کردن هرگونه جائی که رنگدانه به درستی گرفته نشده یا بهبود نیافته است ، تشکیل می شود. چرا جلسه جبران وجود دارد و چه زمانی این اتفاق می افتد؟ جلسه تکمیل بعد از 6-8 هفته اتفاق می افتد. این زمانی است که من می توانم مراحل اول را ارزیابی کنم ، و هر گونه سکته مغزی دیگری را اضافه کنم و در صورت ترجیح یک رنگدانه تیره اضافه کنم. در این مدت چه اتفاقی می افتد؟ شما باید دستورالعمل های مراقبت های بعدی را دنبال کنید (به زیر مراجعه کنید) و از هرگونه چیدن یا خراشیدن خودداری کنید. ابروهای شما شروع به ترمیم می کنند ، دقیقاً مانند خال کوبی ، که ممکن است باعث تحریک شود اما کاملا طبیعی است. در ده روز آینده ابروهای شما تغییر رنگ می دهند ، ممکن است پوسته پوسته شوند و به نظر برسد که کمرنگ شده اند اما این کاملا طبیعی است. آنها پس از گذشت 30 روز رنگ و شکل نهایی خود را نشان می دهند. سپس می توان در جلسه دوم این موضوع را اضافه کرد. از کجا می دانید برای چه شکلی استفاده کنید؟ آیا باید تصاویر بیاوریم؟ از مشتری ها استقبال می شود تا از سبک ابرو که دوست دارند ، تصاویری به ارمغان بیاورند یا با آرایش ابرو که به طور معمول روزانه می پوشند وارد شوند - اما من رنگ و شکل مورد استفاده را از سالها تجربه خودم تعیین می کنم. رنگ مناسب را بدست آورید . مردم وارد می شوند و تمایل دارند که تیره تر از آنچه من پیشنهاد می کنم ، باشند ، اما همیشه بهتر است کمی طبیعی تر باشید - همیشه می توانید موارد بیشتری را برای جلسه تندرنگ برای یک رنگ تیره اضافه کنید. من برای اطمینان از انتخاب صحیح رنگدانه رنگ ، با استفاده از نمودار Fitzpatrick به رنگ مو ، رنگ چشم و رنگ پوست شما می پردازم

اطلاع از نحوه هاشور ابرو جلسه ,استفاده ,ابرو ,شوند ,طبیعی ,رنگدانه ,کاملا طبیعی ,تیره اضافه ,جلسه جبران منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ساخت استند | تبلیغاتی ، نمایشگاهی ، فروشگاهی ، آرایشی ↜هنوز هم من↝ دانلود آهنگ و فیلم جدید تازه ترین مقالات در حوزه زناشویی روزایے ڪـہ בیگـہ بر نمے گرבטּ قیمت خرید تلویزیون شهری فروشگاه آنلاین قهوه جی « مرجع مشاوره و آموزش گردشگری » زاهدان درس